Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Geschreven door
4-03-2022 13:56


Familie De Kievid druk met inzamelingsactie voor Oekraïne
Foto: Familie De Kievid druk met inzamelingsactie voor Oekraïne
Sarah de Kievid helpt mee met sorteren. Foto: RTV Nunspeet

- De broers Hans en Klaas-Jan de Kievid zijn deze week in Nunspeet een inzamelingsactie gestart voor Oekraïne. Dat idee begon klein door contact met familie in Polen en de vraag om 'een aantal matrasjes te regelen.' De actie heeft zich iets uitgebreid. "Het is op een positieve manier uit de hand gelopen", laat Klaas-Jan weten.

"Momenteel zijn we met vijf locaties bezig. Vanuit de Marconiweg 30-32 zijn nu drie á vier trailers richting Polen gegaan. In totaal hebben we met alle locaties wel zo'n dertig vrachtwagens vol spullen bij elkaar verzameld om die kant op te sturen", laat Klaas-Jan enthousiast weten.

Zelfs de dochter van Klaas-Jan helpt mee met het sorteren en verzamelen van spullen tijdens haar voorjaarsvakantie. "Ik ben de hele dag papa en mama aan het helpen. We sorteren alle spullen en doen de pampers bij de pampers", vertelt Sarah.

"We horen geruchten dat er geen kleding meer nodig is." Maar Klaas-Jan heeft nauw contact met mensen langs de grens van Oekraïne en hoort andere geluiden. "Ons wordt verteld dat alle kleding welkom is. Ze hebben eigenlijk zoveel mogelijk spullen nodig. Matrassen, kleding, beddengoed, luiers, houdbaar voedsel." Al deze donaties kunnen nog steeds gebracht worden naar de verzamellocatie. "We blijven in ieder geval tot eind volgende week heen en weer rijden wat we binnen krijgen. Dan gaan we kijken hoe de vlag erbij hangt." De broers kijken pas daarna of er nog veel behoefte is aan spullen.

Door: Mediapartner RTV Nunspeet

nunspeet  gemeente nunspeet  voorpagina  vrmg 

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.

Nunspeet  Nieuws 

 
  • LocoTV
  • LocoFM
  • Loco Gewijd
advertentie