Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Geschreven door RTV Nunspeet
11-04-2022 9:19


Blokkade Oosteinderweg wordt vooralsnog niet opgeheven
Foto: Blokkade Oosteinderweg wordt vooralsnog niet opgeheven
De blokkade blijft. Foto: RTV Nunspeet

- De Oosteinderweg blijft afgesloten voor het doorgaand gemotoriseerd verkeer. Dat is het standpunt dat door het college van burgemeester en wethouders wordt voorgelegd aan de leden van de raadscommissie Ruimte en Wonen. De leden daarvan hadden het college verzocht te onderzoeken of het mogelijk is de afsluiting op te heffen.

Het college vindt dat het opheffen van de afsluiting niet reëel is omdat een aantal omwonenden wel vertrouwen hebben in de blokkade. Ook de gewijzigde verkeerssituatie die ontstaat door de realisering van het Integraal Kind Centrum Oost speelt een rol. Het houden van een draagvlakonderzoek zou, zo vindt het college, verkeerde verwachtingen kunnen wekken.

Onderzoek van het bureau Tauw wijst uit dat openstelling wel mogelijk is maar hiervoor moet de omgevingsvergunning worden gewijzigd. Daarnaast moeten noodzakelijke onderzoeken worden verricht. De weg is afgesloten sinds de aanleg van de Oostelijke rondweg in 2017. Dit was één van de voorwaarden die de provincie Gelderland had gesteld voor de aanleg van de rondweg.

nunspeet  voorpagina  vrmg 

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.

Nunspeet  Nieuws 

 
  • LocoTV
  • LocoFM
  • Loco Gewijd
advertentie