Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Geschreven door Noah Quist
17-06-2023 11:50


Het is pride month en daarom krijten we het marktplein vol
Foto: Het is pride month en daarom krijten we het marktplein vol
Marktkraam vol kleuren. Foto: Ilona van Middendorp | RTV Nunspeet

- De maand juni staat internationaal bekend als Pride-maand. In deze 'happy pride month' vragen we aandacht voor de positie, emancipatie en acceptatie van iedereen en vieren we dat we onszelf mogen en kunnen zijn. Een maand die nodig is, want helaas is het nog niet overal en altijd mogelijk om volledig jezelf te zijn. De LHBTIQA+ gemeenschap ervaart moeilijkheden rond dit thema en in Nunspeet maakt de stichting True Colors zich hard voor gelijkheid voor iedereen.

Op het marktplein staat een vrolijk versierde kraam met stoepkrijt en lekker eten. Bij de kraam staan Gerrit en Sam, zij vertegenwoordigen onder andere True Colors Nunspeet. Gerrit legt uit wat er te doen is vandaag. "Vandaag mogen mensen hun teken skills laten zien, ze mogen stoepkrijten. We hebben voorbeelden, maar ze mogen ook zelf wat bedenken. We hopen daarbij op leuke ontmoetingen en bijzondere gesprekken." True Colors gaat in Nunspeet de dialoog aan met mensen, ze staan open voor de ontmoeting en het gesprek. Met de ‘krijtdag’ van vandaag hopen ze Nunspeet om te toveren tot een kleurrijk geheel.

Het stoepkrijt staat klaar - Foto: Ilona van Middendorp / RTV Nunspeet

De reacties op het initiatief van True Colors zijn wisselend, "We hebben vorige week geflyerd op het Marktplein en daar kregen we ontzettend leuke reacties, maar ook hele nare reacties. Daaruit blijkt dat dit soort maanden dus nog steeds nodig zijn", aldus Gerrit. Op het marktplein is iedereen welkom om te komen krijten of om het gesprek aan te gaan, dat vinden ze het allerbelangrijkste.

nunspeet  voorpagina  vrmg 

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.

Nunspeet  Nieuws 

 
  • LocoTV
  • LocoFM
  • Loco Gewijd
advertentie