Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Geschreven door Jeannet van Elst | LOCO Media Groep
16-03-2026 8:20


De stem van Oldebroek: stemmen, radio en muziek komen samen in Wezep

Foto: De stem van Oldebroek: stemmen, radio en muziek komen samen in Wezep

WEZEP - Stemmen krijgt in Oldebroek een nieuw geluid. Op woensdag 18 maart staat op het Meidoornplein in Wezep het mobiele stembureau ‘De stem van Oldebroek’. Dit initiatief is een samenwerking tussen de gemeente Oldebroek, Loco Media Groep en NEO media BV onder de noemer OldebroekKiest.

Bij ‘De stem van Oldebroek’ kunnen inwoners niet alleen hun stem uitbrengen, maar ook een liedje aanvragen bij de lokale omroep. Hiermee willen de samenwerkende partijen laten zien dat democratie iets is van en voor iedereen. Ieder geluid telt, en mag gehoord worden.

Wie komt stemmen, mag direct een verzoekplaat aanvragen bij de lokale omroep. Deze nummers worden verzameld in de gezamenlijke Spotify-playlist ‘De stem van Oldebroek’, samengesteld door inwoners zelf.

Stemmen, laten zien en delen

Na het stemmen kunnen bezoekers een foto maken met een speciaal fotoframe. De oproep is om deze foto te delen op social media met #DeStemVanOldebroek en de gemeente te taggen. Onder de mensen die hun foto delen wordt een cadeaubon verloot. Meedoen is eenvoudig: stemmen, liedje aanvragen, foto maken, taggen, delen en klaar.

Praktische informatie

  • Wat: Mobiel stembureau ‘De stem van Oldebroek’ met live radio 
  • Waar: Meidoornplein, Wezep
  • Wanneer: Woensdag 18 maart van 13.30 tot 16.30 uur
  • Opening: Burgemeester Tanja Haseloop – Amsing opent het stembureau om 13.30 uur en vraagt het eerste verzoeknummer aan. 
     


Gemeente OldebroekGemeenteraadsverkiezingen

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.

  • LocoTV
  • LocoFM
advertentie