Om het nieuwe platform zo goed mogelijk af te stemmen op de wensen van gebruikers, zoekt Erfgoed Gelderland enthousiaste vrijwilligers voor een gebruikersgroep. Deelnemers denken mee tijdens verschillende fases van de ontwikkeling, testen de eerste ontwerpen en geven waardevolle feedback.
Gezocht worden mensen met interesse in geschiedenis, die het leuk vinden om digitaal mee te denken en vier keer feedback willen geven. In ruil krijgen deelnemers als eerste een kijkje op het nieuwe platform, invloed op het eindresultaat én een leuk presentje.
Interesse? Stuur vóór 22 mei een korte motivatie naar info@erfgoedgelderland.nl onder vermelding van ‘Gebruikersgroep Verhaal van Gelderland’. Erfgoed Gelderland selecteert maximaal 12 deelnemers en streeft naar een diverse samenstelling.
Meer informatie: www.erfgoedgelderland.nl
Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.