Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Geschreven door Jeannet van Elst
10-04-2025 6:41


'Insekten en andere kriebelbeestjes' in Museum Elburg
Foto: 'Insekten en andere kriebelbeestjes' in Museum Elburg
Foto Anja van Boven
ELBURG - Heb jij ze ook alweer gespot? De kruipende, vliegende en soms wat kriebelige beestjes die zich na de winter weer laten zien! Insecten: nuttig, fascinerend en af en toe een tikkeltje ongemakkelijk. Maar bovenal vormen ze een bron van inspiratie — en dat staat centraal in de nieuwste expositie van Museum Elburg.

In het museum  is momenteel een bijzondere tentoonstelling te zien waarin insecten de hoofdrol spelen. Verschillende kunstenaars laten zien hoe deze kleine beestjes hen inspireren tot het maken van unieke kunstwerken. Bekende én nieuwe namen nemen je mee in hun wereld van detail, kleur en verwondering.

Onder anderen Heleen Boerkamp, Jessica Veldhuizen, Jitte Groothuis, Lia Koster, Michele Viool, Nicole Bannenberg en Thea Steentjes tonen hun werk en liefde voor alles wat kriebelt en zoemt.

Een expositie waar Museum Elburg trots op is en die je niet mag missen. Kom langs en laat je verrassen — het museum is benieuwd wat jij ervan vindt!

Praktische informatie

Elke dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag t/m 28 juni 2025 van 11.00 - 17.00 uur

Entree voor het museum is gratis op vertoon van de Museumkaart.

Reguliere toegang zonder Museumkaart bedraagt € 8,50 p.p.

Foto: 'Insekten en andere kriebelbeestjes' in Museum Elburg
Anja van Boven

Oldebroek  Elburg 

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.

Oldebroek  Elburg  Cultuur en entertainment 

 
  • LocoTV
  • LocoFM
  • Loco Gewijd
advertentie