VSCO’61 begon onzeker aan de wedstrijd en DESZ was voor het doel dreigender en kreeg een paar goede kansen. Bij de eerste kans moest doelman Django van der Landen redding brengen na een snel genomen vrije trap op een inzet van Karlo Naberman. Via de toppen van zijn vingers en de bovenkant lat verdween de bal over het doel. Na twintig minuten kreeg Stijn Westerhuis een haast niet te missen bal om te scoren. Hij kon de bal zo binnen lopen, maar miste de bal volledig.
Hierna moest Arjan van ’t Ende het veld geblesseerd verlaten en voor hem kwam binnen de lijnen Luca Veldhoen. Aan het eind van de eerste helft ontstonden de eerste kleine kansjes voor VSCO’61 en in blessuretijd sloeg VSCO’61 onverwachts toe. Uit een voorzet van Thomas van de Kolk kopte Hans van Renselaar de 0-1 binnen.
In de tweede helft werd Hans van Renselaar vervangen door Remco van ’t Hul. Hierdoor schoof Robert Dekker op naar het middenveld en werd Jan van ’t Oever in de spits geposteerd. Dat had succes. In de 64e minuut bediende Luca Veldhoen de VSCO’61 spits in de zestien. Van ’t Oever kapte zijn man uit en liet vervolgens doelman Jannick de Lange kansloos (0-2).
Een kwartier voor tijd werd Jan van ’t Oever vanwege een blessure gewisseld en kwam Rick Pul binnen de lijnen. Een defensieve wissel die direct verkeerd uitpakte. Danny Moorman wist de aansluitingstreffer van dichtbij binnen te schieten (1-2). VSCO’61 had het antwoord snel klaar. Uit een vrije trap net buiten de zestien scoorde Remco van ’t Hul de 1-3 en daarmee was de wedstrijd gespeeld. Luca Veldhoen had de vierde treffer namens VSCO’61 nog op zijn schoen, maar hij zag zijn bal net voorlangs een leeg doel gaan. Volgende week wacht voor VSCO’61 de thuiswedstrijd tegen Unicum.

