Iedereen die zich in het bovenstaande herkent en wel wat gezelligheid kan gebruiken, is van harte welkom. Meedoen aan de maaltijd is kosteloos. Het enige wat we vragen aan de aanwezigen is om wat eten mee te nemen voor 2 á 3 personen. Daar zitten geen voorwaarden aan verbonden, het mag van alles zijn. Verras de aanwezigen. Servies en drinken hoeft niet meegenomen te worden, dat is op de locatie aanwezig.
Als het niet mogelijk is om eten mee te nemen, dan is dat geen enkel probleem. Graag dan wel even vermelden bij de aanmelding.
De minima-altijd zal plaatsvinden in ’t Huiken in Elburg op 24 maart van 17:00 tot 19:00 uur, met evt uitloop als het heel gezellig is.
Opgeven kan via het volgende mailadres: info@wiel.nl of u kunt Tijn van Woesik van Stichting WIEL bellen op het volgende nummer: 06-55013977. Graag in de aanmelding verwerken met hoeveel gezinsleden je verwacht te komen (volwassenen/kinderen). U kunt zich aanmelden tot en met maandag 20 maart.
---

