Ga naar de inhoud

Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Jouw nieuws, jouw voorkeur

Lees op jouw manier

Tekstgrootte

Je leesvoorkeuren worden direct toegepast en automatisch bewaard in deze browser.

Geschreven door
30-03-2021 13:51


Serviceclubs richten lokaal noodfonds op voor ondernemers en instellingen

Foto: Serviceclubs richten lokaal noodfonds op voor ondernemers en instellingen
Drie serviceclubs zijn verenigd onder de naam Stichting Noodfonds Nunspeet. Foto: Pexels

NUNSPEET - Rotary Club Nunspeet, de Lions en de Tafelronde 156 willen ondernemers en instellingen in de gemeente Nunspeet helpen. Het gaat om hen die financieel zijn getroffen door de coronacrisis en geen of beperkt recht hebben op overheidssteun. Daarvoor zijn de drie serviceclubs verenigd onder de naam Stichting Noodfonds Nunspeet.

Lokale ondernemers en instellingen kunnen aanspraak doen op een gift of een renteloze lening. De gift bestaat uit maximaal €3.244,- en wordt na een positieve beoordeling door een externe onafhankelijke toetsingscommissie toegekend. “Het is bedoeld als een extra steuntje in de rug om in deze coronatijden te overleven”, zo vertelt voorzitter Gilliam Boogerd.

“De stichting krijgt gelden vanuit ondernemers, particulieren, grotere bedrijven en de serviceclubs.” Er zijn tot nu toe drie aanvragen binnengekomen. “We hopen door er nu bekendheid aan te geven dat er meer mensen gebruik van gaan maken. We willen het ook heel anoniem houden en er honderd procent vertrouwelijk mee omgaan. Het is zonde als mensen er geen gebruik van maken want we zijn er voor ze”, aldus Boogerd. De bedoeling is om als stichting de komende twee jaar actief te zijn. De verwachting is dat er het komende half jaar veel aanvragen gedaan worden.

Door: Mediapartner RTV Nunspeet

nunspeet  gemeente nunspeet  voorpagina  vrmg 

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.

Best  Nunspeet  Nieuws 

 
  • LocoTV
  • LocoFM
  • LocoFM Webcam
  • Loco Gewijd
advertentie

Zoeken