Ga naar de inhoud

Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Jouw nieuws, jouw voorkeur

Lees op jouw manier

Tekstgrootte

Je leesvoorkeuren worden direct toegepast en automatisch bewaard in deze browser.

Geschreven door
30-03-2021 12:54


Camping De Scheepsbel verkocht aan Frans bedrijf Capfun

Foto: Camping De Scheepsbel verkocht aan Frans bedrijf Capfun
Alex Huisman draagt het stokje over aan Capfun. Foto: Alex Huisman

DOORNSPIJK - Sinds 1 januari j.l. heeft Camping De Scheepsbel een nieuwe eigenaar. Na ruim 20 jaar draagt Alex Huisman het stokje over aan Capfun, een Frans bedrijf met meer dan 140 campings in Frankrijk, Spanje, Italië en België. Maandag 29 maart was de officiële overdracht en hees Alex hoogstpersoonlijk de Capfun vlag.

Met een goed gevoel draagt hij ‘zijn camping’ over. Alex: “De verkoop ging een stuk sneller dan gedacht, maar ik heb er het volste vertrouwen in dat De Scheepsbel bij Capfun in goede handen is. Ze zijn één van de leaders op het gebied van toerisme en ik ben ervan overtuigt dat de ontwikkelingen enkel positief zullen zijn.”

De overname geeft weinig veranderingen voor de bedrijfsvoering en sfeer op het park. Zo blijft Alex dit jaar als bestuurder aan De Scheepsbel verbonden en wordt het huidige personeel overgenomen. “Het team heeft erg enthousiast gereageerd op de overname en staat te trappelen om De Scheepsbel naar een hoger level te tillen. Capfun staat bekend op zijn kindvriendelijke campings met prachtige waterparken en mooi ingerichte accommodaties. De focus zal de komende tijd daarom gaan naar het plaatsen van chalets en uitbreiden van het zwembad. Ik kijk er erg naar uit om sturing te geven in dit proces en De Scheepsbel al op zo’n korte termijn te zien groeien.”, aldus Alex.

Door: Mediapartner RTV Nunspeet

gemeente elburg  doornspijk  voorpagina  vrmg 

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.

Best  Nunspeet  Nieuws 

 
  • LocoTV
  • LocoFM
  • LocoFM Webcam
  • Loco Gewijd
advertentie

Zoeken