Jong Veluwe kan Het Jongerenfestival organiseren dankzij een bijdrage van de Nationale Postcodeloterij Buurtfonds. Er is in deze periode weinig te beleven voor jongeren en daarom is Jong Veluwe in samenwerking met Jen Events en Browbeat Music, Media & Events Het Jongerenfestival gaan organiseren. Er treden niet de minste artiesten op. Chris Deluxe wordt regelmatig uitgenodigd door radiostations als Radio 538, SLAM! en 3FM. Rick Tempelaar, oftewel MAERTEN, is vocalist en songwriter en samen met zijn band speelt hij op Het Jongerenfestival van Jong Veluwe Nederlandstalige popnummers. “Ik was jaren geleden als tiener al betrokken bij Jong Veluwe en ik vind het te gek dat ik na al die jaren een bijdrage mag leveren,” vertelt Rick Tempelaar.
“We willen jongeren een positieve festivalervaring geven en richten ons dan ook op jongeren in de leeftijd van 12 tot en met 18 jaar,” vertelt Jennifer Pruis, eventplanner bij Jen Events en organisator van Het Jongerenfestival. “Natuurlijk zijn er ook oudere jongeren welkom, maar we zijn wel een alcoholvrij festival.”
De toegang is €7,50 en het festival wordt gehouden aan de Tempelweg 1A in Elburg. Tickets en meer informatie hierover zijn te vinden op www.hetjongerenfestival.nl

