Nodig zijn winterkleding en schoenen voor het hele gezin, lakens, dekens, kussens, handschoenen, aggregaten, houdbaar eten en drinken, verbandmateriaal en medicijnen en toiletartikelen. Naast de gebruikelijke inzamelpunten in Elburg, ’t Harde, Oosterwolde en Oldebroek is er nu ook een inzamelpunt in Wezep.
Op vrijdag en zaterdag kunt u de genoemde spullen brengen bij Klaas en Angela Doornewaard, Van Pallandtlaan 11 in Wezep. Vooraf graag even bellen of appen (06-54212658).
Ook donaties zijn van harte welkom, hier kunnen dan spullen van gekocht worden. Met dank aan “de Stichting Elburg helpt Gambia” is ANBI-rekeningnummer NL46 RABO 0108 6890 85 daarvoor beschikbaar. Wanneer u een donatie overmaakt graag o.v.v. Oekraïne actie vanuit Elburg. Helpt u mee?

