Ga naar de inhoud

Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Jouw nieuws, jouw voorkeur

Lees op jouw manier

Tekstgrootte

Je leesvoorkeuren worden direct toegepast en automatisch bewaard in deze browser.

Geschreven door
21-11-2019 9:34


Tweede veerpont tussen Nunspeet en Biddinghuizen

Foto: Tweede veerpont tussen Nunspeet en Biddinghuizen

NUNSPEET - Waar het college eerder al een positieve grondhouding innam als het gaat om het tweede veer tussen Nunspeet en Biddinghuizen, is besloten akkoord te gaan met een bijdrage van € 30.000,- onder eerder genoemde voorwaarden en kanttekeningen.

Aan het besluit is het volgende uitgangspunt verbonden: 'Inbreng onder uitdrukkelijk voorbehoud dat sluitende dekking wordt gevonden voor totale bedrag tweede veerpont i.c.m. maximale bijdrage(n) Nunspeet zoals genoemd in rapportage.'

Inmiddels heeft de exploitant de subsidieaanvraag ingediend. Er is dekking voor het totale bedrag voor de aanschaf van de tweede veerpont via bijdragen van de provincie Flevoland, de gemeente Dronten (€ 10.000,–), Gastvrije Randmeren, mits de gemeente Nunspeet ook haar deel inbrengt.

Daartoe is nu besloten en wordt aan Aqua Centrum Bremerbergse Hoek een subsidie van maximaal € 30.000,– beschikbaar gesteld. Tevens wordt een bedrag van maximaal € 2.500,– beschikbaar gesteld voor bebording en bewegwijzering aan de kant van Nunspeet

Door: Mediapartner RTV Nunspeet - Redactie

nunspeet  gemeente nunspeet  voorpagina  vrmg 

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.

Dronten  Nunspeet  Nieuws 

 
  • LocoTV
  • LocoFM
  • LocoFM Webcam
  • Loco Gewijd
advertentie

Zoeken