Renners starten met een individuele time trial kwalificatie, waarbij ze zo snel mogelijk het parcours proberen af te leggen. Afhankelijk van de kwalificatie in de time trail wordt er gestart met 4 renners op rij. Vervolgens strijden de 4 renners in twee rondes om een plekje in de volgende ⅛ finale, halve finale, kleine finale en grote finale.
Deelnemen kan met een mountainbike zie reglement bij inschrijvingen. Spektakel gegarandeerd, want ben jij die renner die het redt om de finale te halen?
Word jij de eerste winnaar van de eliminatorwedstrijd bij de ATB Vereniging Oldebroek? Schrijf je dan snel in: www.atboldebroek.nl/eliminator/
17:00 – 17:45 uurVerkennen parcours
18:00Start time trialRenners starten om de 30 seconde aan hun time trial.
19:00Startkwalificatie rondesStart van de eerste heat met 4 renners op basis van time trial resultaten.
¼ finales
½ finales
Kleine finaleplaats 5 t/m 8
20:30 uurGrote finalePlaats 1 t/m 4
21:00 uurPrijsuitreikingen na borrelen

