Ga naar de inhoud

Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Jouw nieuws, jouw voorkeur

Lees op jouw manier

Tekstgrootte

Je leesvoorkeuren worden direct toegepast en automatisch bewaard in deze browser.

Geschreven door Loco Media Groep
9-06-2022 6:28


Voorbeschouwing BAS – S.V. ’t Harde

Foto: Voorbeschouwing BAS – S.V. ’t Harde
IMG 20220524 WA0007. Foto: Loco Media Groep

- De komende week zal het seizoen van S.V. ’t Harde zijn apotheose bereiken. In drie wedstrijden kan de langgekoesterde wens behaald worden, namelijk promotie naar de 3e klasse. De andere kant van de medaille is dat het ook na één wedstrijd afgelopen kan zijn en dat het aankomende seizoen de 4e klasse weer wacht.

BAS is een oude bekende van S.V. ’t Harde. Er zijn in verleden diverse competitie- beker en oefenwedstrijden tegen elkaar gespeeld. Toch is het alweer 12 jaar geleden dat wij bij elkaar in dezelfde klasse uitkwamen. BAS heeft een teleurstellend seizoen achter de rug en is in de mooie 3e klasse C als nummer 13 geëindigd. Deze één na laatste plek geeft nog een kans om degradatie via de nacompetitie te ontlopen. Bij S.V. ’t Harde weten wij nog allemaal wat voor nare sfeer en druk dit geeft op een selectie en eigenlijk de gehele vereniging. De mannen van de afscheid nemende trainer Bredewolt zullen er alles aan doen om handhaving te bewerkstelligen. Als wij kijken naar het gehele seizoen zie je dat BAS bij de drie periodes telkens in de onderste regionen bivakkeerde. Er is geen aanwijsbare slechte periode in het seizoen geweest.

S.V. ’t Harde heeft daarentegen een wisselend seizoen achter de rug. Prachtige wedstrijden en goede uitslagen, werden afgewisseld met puntverlies tegen tegenstanders uit de onderste regionen van de 4e klasse D. Gelukkig voor de mannen van René van ’t Goor is de tweede periode het beste geweest en heeft gezorgd voor een nacompetitie plek voor promotie. Er is dit seizoen veel jeugd ingepast. De laatste weken spelen continue drie spelers in de basis, die nog in de JO19-1 mogen spelen. Dit zijn goede ontwikkelingen, maar verklaart ook wel de soms wisselende uitslagen.

Zaterdag 11 juni staat dus de eerste van de drie finales op het programma. Wij roepen een ieder die S.V. ’t Harde een warm hart toedraagt om naar sportpark “De Schelp” in Biddinghuizen te komen. Scheidsrechter Hogeweide zal om 14.30 uur het beginnende fluitsignaal geven voor een ongetwijfeld spannende pot voetbal.

Eerder gespeelde competitiewedstrijden BAS – S.V. ’t Harde

1979-1980 2-1 4e klasse Jan Faber

1980-1981 1-4 4e klasse Jan Faber, Marco de Putter, Arie Schuurman, Eibert Leusink

1992-1993 2-0 4e klasse

1995-1996 1-1 1e klasse (OA) Rick Veldkamp

1996-1997 0-1 3e klasse Jeroen Berghorst

2001-2002 3-1 3e klasse Gert Jan Piksen

2002-2003 0-1 3e klasse Bert van Minnen

2003-2004 2-1 3e klasse Edwin Smit

2009-2010 2-2 3e klasse Michael Jeensma, Jean-Michel van de Schootbrugge

voorpagina  vrmg 

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.

Best  Nieuws 

 
  • LocoTV
  • LocoFM
  • LocoFM Webcam
  • Loco Gewijd
advertentie

Zoeken