Rouwzorg Riny uitvaartzorg heeft zijn plek gevonden in onze regio. Door de respectvolle en persoonlijke zorg rond het verzorgen van een uitvaart, vinden steeds meer families Rouwzorg Riny. De kracht zit hem in dat ze alles in eigen beheer hebben, in de eenvoud, en het voldoen aan de persoonlijke wensen van de familie.
Tijdens het open huis hebben zij meer informatie over verzekeringen. Er zijn veel verzekeringen. Maar niet iedereen weet wat voor verzekering men vroeger heeft afgesloten. Als u hier vragen over heeft kan Rouwzorg Riny uw vragen beantwoorden. Zij laten zien wat de kosten tegenwoordig van een uitvaart zijn. U kunt gelijk zien of u hier op voorbereid bent.
U kunt de 24 uurs afscheidskamer bekijken en zien met welke leveranciers zij mee samenwerken. Maar ook de mogelijkheden die er tegenwoordig zijn. Het kan van heel intiem en klein, thuis, en groter op een locatie die men zelf wenst.
Wanneer kinderen betrokken zijn binnen de familie waar iemand is overleden kan er een speciaal kindermoment zijn. Aan de hand van een fotoboek wordt er een verhaal verteld over een beertje. Na afloop van dat verhaal krijgen de kinderen dan dit beertje mee. Hier kunnen ze dan troost bij vinden.
U bent van harte welkom zaterdag 11 mei van 11.00 uur – 16.00 uur in de Hoeksteen in Hattemerbroek. De koffie staat klaar. Mocht u niet kunnen en er zijn vragen, neem dan contact met op. www.rouwzorgriny.nl

