Ga naar de inhoud

Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Jouw nieuws, jouw voorkeur

Lees op jouw manier

Tekstgrootte

Je leesvoorkeuren worden direct toegepast en automatisch bewaard in deze browser.

Geschreven door Loco Media Groep
23-04-2022 20:39


ESC wint Rabobank zonnepanelenactie maatschappelijke gebouwen

Foto: ESC wint Rabobank zonnepanelenactie maatschappelijke gebouwen
Zonnepanelen 1250x938. Foto: Loco Media Groep

- ESC wil graag een duurzame vereniging zijn en deed daarom mee aan de zonnepanelenactie van de Rabobank! De coöperatieve Rabobank wil een actieve bijdrage leveren aan een duurzamere leefomgeving. Daarom investeren zij in zonnepanelen voor maatschappelijke gebouwen. De afgelopen tijd konden alle leden van Rabobank Noord Veluwe hun stemmen uitbrengen op hun favoriete maatschappelijke gebouw. En daar hebben veel van de leden van ESC gehoor aan gegeven want de club isnu de trotse winnaar van een cheque van €17.500,-.

Karla Dallau-van den Berg, namens de Rabobank, en Mireille Wolf-Rouwhorst, namens de ledenraad Noord Veluwe van de Rabobank, reikten de cheque uit aan een trotse voorzitter.

Jaap van der Beek vertelt waarom deze cheque zo belangrijk is voor ESC: ‘Hiermee dienen we twee doelen; ten eerste kunnen we zo de hoge energiekosten terugdringen door zelfvoorzienend te worden en ten tweede dragen we zo als vereniging ons steentje bij aan het verduurzamen van onze omgeving. '

Met de cheque kan ESC het dak van de tribune gaan voorzien van zonnepanelen.

elburg  voorpagina  vrmg 

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.

Beek  Elburg  Nieuws 

 
  • LocoTV
  • LocoFM
  • LocoFM Webcam
  • Loco Gewijd
advertentie

Zoeken