Ga naar de inhoud

Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Jouw nieuws, jouw voorkeur

Lees op jouw manier

Tekstgrootte

Je leesvoorkeuren worden direct toegepast en automatisch bewaard in deze browser.

Geschreven door Loco Media Groep
27-10-2023 14:19


Opening gerevitaliseerde infra rondom het Meidoornplein in Wezep

Foto: Opening gerevitaliseerde infra rondom het Meidoornplein in Wezep

- Op vrijdag 3 november aanstaande om 14.30 uur opent wethouder Ben Engberts de gerevitaliseerde infra in en rondom het Meidoornplein in het centrum van Wezep. Het afgelopen jaar heeft de gemeente Oldebroek samen met NTP Infra uit Hattem het centrum voorzien van nieuwe riolering, parkeerplaatsen en bestrating.

Het afgelopen jaar heeft de gemeente Oldebroek samen met NTP Infra uit Hattem de straten rondom het Meidoornplein voorzien van nieuwe riolering en bestrating. Ook zijn de straten voorzien van nieuwe trottoirs. De parkeerterreinen rondom de winkels in het centrum zijn compleet vernieuwd en is er op de plaats van de oude Lidl een nieuw parkeerterrein ingericht. Ook is het gebied voorzien van nieuwe openbare verlichting en is er verschillende nieuwe beplanting aangebracht. Hierdoor is er meer ruimte gekomen om te parkeren in het centrum en is het centrum weer modern en naar de normen van de huidige tijd ingericht. Wethouder Engberts: "We hebben hierbij het eerste project van toekomstbestendige inrichting toegepast. Met onder de grond het rioolstelsel op orde om grote buien op te kunnen vangen. En boven de grond meer groen tegen hittestress en wegprofielen die meer veiligheid borgen."

Parallel aan de werkzaamheden van de gemeente en NTP hebben Plus en Lidl een tweetal, compleet nieuwe, supermarkten ingericht. Deze verbouwingen zitten er inmiddels op en beide supermarkten hebben hun deuren geopend.

De gemeente Oldebroek heeft gekozen voor een inrichting met een kwalitatief hoge uitstraling. Met deze inrichting geven we het centrum een positieve boost naar de toekomst voor winkeliers en bezoekers.

Tijdens de werkzaamheden is er veel gecommuniceerd met de aan- en omwonenden en de bewoners van straten die zijn gerenoveerd. Dit is gedaan via nieuwsbrieven, bewonersbrieven en per App. Er zijn tijdens het uitvoeren van de werkzaamheden nagenoeg geen vragen of klachten binnengekomen. Wethouder Ben Engberts daarover: "daaruit maken wij op dat het plan middels een goede fasering is uitgevoerd. Dat is een topprestatie voor de gemeente en NTP Infra".

Op vrijdag 3 november aanstaande om 14.30 uur wordt het centrum van Wezep met een feestelijke handeling geopend. Voor de bewoners en bezoekers is er een (gratis) kop koffie met een versnapering. Ook kunnen bezoekers (gratis) meedoen aan een prijzenfestival in het winkelcentrum met het thema: "het winkelcentrum is klaar, parkeren maar" waaraan de ondernemersvereniging, de gemeente Oldebroek en NTP Infra een bijdrage hebben geleverd.

wezep  voorpagina  vrmg 

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.

Best  Hattem  Oldebroek  Nieuws 

 
  • LocoTV
  • LocoFM
  • LocoFM Webcam
  • Loco Gewijd
advertentie

Zoeken