Er is een mooie bundeling van de syllabus van docent Philip Knipscheer uitgegeven en verkrijgbaar als naslagwerk, eind september zal er een module portretschilderen door Serob Darbinian gegeven worden en er starten twee nieuwe docenten, Ninamarieke Woltman en Janneke Heeres.
Vanwege de uitbreiding van het aantal groepen is er nog plaats op woensdagochtend bij de lessen Keramiek, op donderdagochtend, -middag en -avond zijn er nog enkele plekken vrij bij het Basisjaar en bij Schilderen A niveau voor de al wat gevorderden die in willen stromen op de woensdagochtend. Hier en daar zijn er ook nog wat plekken vrij bij Academisch tekenen en schilderen.
Binnenkort zijn er in de Kunstvitrines werken te bewonderen van de opleiding Vormgeving Glaswerk, wat tentoongesteld was tijdens ode eindejaarsexpositie in juni. De tentoonstelling oogstte veel lof.
Heb je interesse in een opleiding bij de Vrije academie Nunspeet, kijk dan voor alle informatie op www.vrijeacademienunspeet.nl, mail naar info@vrijeacademienunspeet.nl of bel naar 0341-261216

