Woensdag 16 augustus zal op de Dorpsstraat in het centrum van Nunspeet een tweetal Loopfietsjeswedstrijden gehouden worden als warm-up voor de finale om het Veluweklassement, de Ronde van Nunspeet.
Er kan door de allerjongsten 2 – 5 jarigen (geb. 2018~2021) in twee categorieën gestreden worden. Er wordt in twee leeftijdscategorieën gestart. De 2-3 jaar starten om 17.00 uur, gevolgd door de 4-5 jarigen om 17:15 uur.
Er wordt gestart op de Dorpsstraat ter hoogte van de Bergakkerweg en de finish is bij de jurybus. De winnaar in beide categorieën krijgt een waardebon van Intertoys uitgereikt door Miss Kaylee. Alle deelnemertjes krijgen ook een mooie Ronde van Nunspeet medaille!
De ATB Vereniging Oldebroek is met een eigen trailer met 20 loopfietsjes en helmen aanwezig. Er wordt op de beschikbaar gestelde loopfietsjes mét helmen gefietst, zodat ieder gelijke kansen heeft en er geldt een maximum van 20 starters per categorie.
Kom de sfeer proeven van de wielersport
Deze kennismaking voor de allerkleinsten met de wielersort geeft ze evenwichtsgevoel. Net als bij een echte fiets zal een kind op een loopfiets evenwicht moeten houden. De deelnemers moeten niet alleen balans houden, ze moeten zich ondertussen ook vooruit bewegen terwijl de fiets in bedwang moet worden gehouden. Dat is weer goed voor de motorische ontwikkeling.
Inschrijving om deel te nemen voor de op woensdag 16 augustus te houden Loopfietswedstrijdjes kan nu al door een mail te sturen naar: renners@rondevannunspeet.nl In deze mail de volledige voor- en achternaam, geboortedatum, jongen of meisje, (mobiel)telefoonnummer en adres doorgeven.

