Peuters van De Wereldkinderen en BijdeHandjes bezoeken de Wijktuin Wezep Noord
WEZEP - Om het moestuinseizoen te openen, bezochten de peuters van De Wereldkinderen en BijdeHandjes de Wijktuin Wezep Noord. Tijdens de educatieve ochtend leerden de kinderen meer over het kweken van groente. Dit werd georganiseerd door de Wijktuin en Goed Bezig Oldebroek.
‘Het bezoek aan de Wijktuin sluit aan bij de campagne ‘Smakelijke Moestuinen’. Op jonge leeftijd is het heel belangrijk kinderen bewust te maken waar groente vandaan komen. Op een speelse manier kinderen vertrouwd maken met groenten is de basis om groente te leren eten,’ aldus Marieke Boin-Elhorst van De Wereldkinderen.
Peuters van De Wereldkinderen en BijdeHandjes bezoeken de Wijktuin Wezep Noord
Loco Media Groep en partners gebruiken Functionele en Analytische cookies voor websiteoptimalisatie en statistieken.
Klik hieronder om akkoord te gaan of meer informatie te vinden met betrekking tot het gebruik van deze cookies op onze website.