Ga naar de inhoud

Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Jouw nieuws, jouw voorkeur

Lees op jouw manier

Tekstgrootte

Je leesvoorkeuren worden direct toegepast en automatisch bewaard in deze browser.

Geschreven door
5-06-2021 13:13


Noord-Veluws Museum weer open voor publiek

Foto: Noord-Veluws Museum weer open voor publiek
Het Noord-Veluws Museum. Foto: RTV Nunspeet

NUNSPEET - Het Noord-Veluws Museum in Nunspeet heeft zaterdag weer haar deuren geopend voor het publiek. Directeur Erik Stotijn zegt tegen RTV Nunspeet dat hij misschien wel een jaar heeft uitgekeken naar deze dag. Ook de grote groep vrijwilligers die werkzaam zijn in het museum hebben uitgekeken naar deze dag en gesnakt om weer aanwezig te zijn in het museum om het verhaal weer te vertellen. “En ook de bezoeker moet smachten naar de musea, want de cultuur heeft volkomen op zijn gat gelegen”, zegt Stotijn.

U kunt in het museum verschillende werken zien. Bij de (her)opening heeft het museum bewust gekozen om de Jaap Hiddink tentoonstelling, die bijna nog niemand heeft kunnen zien, te verlengen tot en met 28 november. Verder kunnen de bezoekers kijken in de Freek Drost-zaal van het museum naar werken van Fré J. Drost Grafisch beeldkunstenaar. Deze tentoonstelling is te zien tot en met 19 september van dit jaar.

Wethouder Storteboom van de gemeente Nunspeet zegt heel blij te zijn dat het museum weer open is. “Het is een belangrijke speler in de gemeente. Een plek waar je als toerist en als inwoner van Nunspeet naar toe kan gaan”, zegt de wethouder.

Door: Mediapartner RTV Nunspeet

nunspeet  gemeente nunspeet  voorpagina  vrmg 

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.

Nunspeet  Nieuws 

 
  • LocoTV
  • LocoFM
  • LocoFM Webcam
  • Loco Gewijd
advertentie

Zoeken