De wedstrijd begon moeizaam aan de kant van Elburg, Emmeloord kwam al snel op een 3-0 voorsprong en Elburg kon lange tijd het gat niet dichten. Na rust bleef Elburg in het spoor van Emmeloord, maar de achterstand ombuigen in een voorsprong zat er niet in. Coach Jackie de Vries bracht een kwartier voor tijd invallers Twan Westand, Kees Magré en uitblinkster Noah de Jong in het veld en met nog vijf minuten op de klok wist Elburg eindelijk de voorsprong te pakken. Na een rumoerige en spannende slotfase wist Elburg uiteindelijk te winnen met 21-23.
Volgende week gaan Elburg en Joure, die beiden al gepromoveerd zijn naar de eerste klasse, in een onderling duel uitmaken wie er kampioen wordt. Elburg heeft twee punten meer dan Joure, het duel in Friesland eindigde eerder dit jaar in een 15-20 overwinning voor Elburg.
KV Elburg wil er een feest van maken volgende week in een volle sporthal 't Huiken en rekent op een grote opkomst en nodigt iedereen uit om Elburg te komen aanmoedigen! De wedstrijd is volgende week zaterdag 1 april om 20:50 uur.

