Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Geschreven door Jarno van de Bor en Sierou de Vries
2-03-2024 20:35


Korfballers Telstar/Schoonderbeek pakken in eigen huis het kampioenschap
Foto: Korfballers Telstar/Schoonderbeek pakken in eigen huis het kampioenschap
Kampioen in de zaal! Foto: VRMG
HOEVELAKEN - De korfballers van Telstar/Schoonderbeek zijn kampioen geworden in de 2e klasse. Zaterdagavond, 2 maart, rekenden zij in eigen huis af met Hellas '63 uit Nunspeet, de nummer 2 in de competitie. De thuisploeg is daardoor niet meer te achterhalen door de concurrentie.

Vanaf de tribune in De Slag steeg een luid getoeter en gejuich op bij het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Van Munster met een eindstand van 22-19. De spelers vielen elkaar in de armen toen alweer de tweede titel, want ook op het veld werd de ploeg eerste, van het seizoen een feit was. De kampioenen kregen bloemen en een kampioensshirt na deze prestatie.

Foto: Korfballers Telstar/Schoonderbeek pakken in eigen huis het kampioenschap
Al snel vielen de eerste punten voor Telstar. Foto: VRMG

Geen twijfel
Niemand aan de zijde van de Hoevelakers twijfelde vooraf aan het binnenhalen van de eerste plek. De Slag was dan ook volgestroomd met publiek om de Hoevelakers kampioen te zien worden. Het kampioensfeest werd afgelopen dinsdag zelfs al aangekondigd. Toch moest eerst nog worden afgerekend met Hellas '63. Ook voor die ploeg stond het nodige op het spel. Bij winst waren de Nunspeters verzekerd van promotie. Hoewel het spel in de tweede helft feller werd én daarmee spannender wisten ze Telstar niet bij te benen. Om zeker te zijn van promotie moeten zij dus nog iets langer wachten.

Foto: Korfballers Telstar/Schoonderbeek pakken in eigen huis het kampioenschap
Spannend spel en concentratie. Foto: VRMG

Telstar/Schoonderbeek kan tevreden zijn met dit zaalseizoen. Het achttal onder leiding van Maarten de Jong en Henk van Ginkel liet in zowel de uit- als thuiswedstrijden geen punt liggen. De ploeg wist menig tegenstander te overklassen met attractief korfbal en een flinke dosis werklust en mag daardoor de terechte kampioen genoemd worden.

Promotie
Die gouden combinatie van korfbalkwaliteit en werklust zorgde ervoor dat het team al op 4 februari, vier wedstrijden voor het einde van de competitie, zeker was van promotie naar de Eerste Klasse in de zaal. De klasse waaruit de Hoevelakers vorig jaar nog degradeerden. Voor het team was 'niet promoveren, geen optie'. Volgend jaar zal de ploeg er alles aan doen om te laten zien dat ze daar ook echt thuishoort.

F1 ook kampioen
F1 van Telstar / Schoonderbeek werd zaterdagmiddag kampioen. Zij mochten met hun medaille om de avondploeg vergezellen bij hun entree op het veld. 

Foto: Korfballers Telstar/Schoonderbeek pakken in eigen huis het kampioenschap
Met de kleine grote kampioenen van de middag. Foto: VRMG

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.

Nijkerk  Sport 

 
  • LocoTV
  • LocoFM
  • Loco Gewijd
advertentie