Ga naar de inhoud

Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Jouw nieuws, jouw voorkeur

Lees op jouw manier

Tekstgrootte

Je leesvoorkeuren worden direct toegepast en automatisch bewaard in deze browser.

Geschreven door Jeannet van Elst | LOCO Media Groep
22-10-2026 12:23


Video

Loco Media Groep wil zelfstandig verder

Foto: Loco Media Groep wil zelfstandig verder

OLDEBROEK - Loco Media Groep heeft besloten zelfstandig verder te gaan en niet aan te sluiten bij streekomroep Veluwe Randmeer (VRMG). Volgens voorzitter Willem Rieberg zou de samenwerking leiden tot minder lokaal nieuws, minder ruimte voor eigen programma’s en mogelijk verlies van vrijwilligers.

De omroep staat er financieel goed voor. Loco wil de bestaande programmering behouden en uitbreiden met onder meer informatie-, sport- en ondernemersprogramma’s. Ook wil de omroep de samenwerking met lokale kerken, sportverenigingen en ondernemers versterken. Het televisiekanaal maakt mogelijk plaats voor een YouTube-kanaal.

Omdat de FM-frequentie waarschijnlijk verdwijnt, wil Loco luisteraars via een app en online stream blijven bereiken. De mogelijkheden voor een eigen FM- of DAB-frequentie worden nog onderzocht.

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via [email protected].

Oldebroek  Nieuws 
 
  • LocoTV
  • LocoFM
  • LocoFM Webcam
  • Loco Gewijd
advertentie

Zoeken

Instellingen

Nieuwsnotificaties

Ontvang geselecteerd nieuws van Loco Media Groep, ook als deze website niet geopend is.

Instellingen laden…

Je keuze geldt alleen voor deze website en deze browser. Je kunt je hier altijd weer afmelden. We bewaren daarvoor een technisch browserabonnement; een account is niet nodig.