Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Geschreven door Noah Quist | VRMG
28-12-2025 12:34


Man (21) uit Ermelo gewond na steekincident bij azc Harderwijk
Foto: Man (21) uit Ermelo gewond na steekincident bij azc Harderwijk
Afbeelding ter illustratie | Foto: Martijn Stoof | Pexels
HARDERWIJK – Een 21-jarige man uit Ermelo is zaterdagavond gewond geraakt bij een incident bij een azc aan de Graaf Ottolaan in Harderwijk. De politie bevestigt aan mediapartner Omroep Gelderland dat het om een melding van een steekincident gaat.

De melding kwam rond 23.00 uur binnen. Meerdere politie-eenheden kwamen ter plaatse, samen met een ambulance, meldt een 112-verslaggever aan Omroep Gelderland.

Verwoning aan hand

De man raakte gewond aan zijn hand en is ter plaatse nagekeken door ambulancepersoneel. Hij hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

Bewoner azc aangehouden

Een persoon is aangehouden als verdachte, laat een woordvoerder van de politie weten. Het gaat om een bewoner van het azc. De politie doet verder onderzoek naar wat er precies is gebeurd en wat aan het incident voorafging. 

VRMG  Harderwijk  Ermelo  Steekpartij  azc  Graaf Ottolaan  gewond  onderzoek  aanhouding 

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.

Harderwijk  Nunspeet  Ermelo  Nieuws 

 
  • LocoTV
  • LocoFM
  • Loco Gewijd
advertentie