Oranjeconcert door Jan-Willem Jonkman en Florine Haagh
ELBURG - Op 24 april geeft de organist Jan-Willem-Jonkman op het Quellhorst -orgel van de Grote – of St. Nicolaas kerk in Elburg. Violiste Florine Haagh werkt mee aan dit concert.
Het concert begint om 20.00 uur. De kerkdeuren openen om 19.30 uur voor publiek.Entree € 10,00, kinderen tm 15 jaar gratis.
Op het koororgel zal Jan-Willem samen met violiste Florine Haagh een paar werken van J.S.Bach spelen, o.a. Sonate in b spelen. Vervolgens bespeelt Jonkman het Quellhorst-orgel met de Sonate in g van Carl Philipp Emanuel Bach. Ook staat er muziek van Jean-Marie Leclair op het programma, waarin orgel en viool samenkomen.
Het concert wordt op bijzondere wijze afgesloten met een improvisatie van Jonkman over het “Wilhelmus van Nassouwe”.
Jan-Willem Jonkman studeert orgel aan het Prins Claus Conservatorium in Groningen en is daarnaast actief als organist van de Grote Kerk in Elburg.
.
Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.
