Geschreven door Evert van 't IJssel
6-04-2025 21:04
Tom van Beek wordt 14e in Dutch ProClass 1000 in Assen
6-04-2025 21:04
Tom van Beek wordt 14e in Dutch ProClass 1000 in Assen

WEZEP - Op zaterdag 5 april stond op het TT Circuit van Assen voor Tom van Beek de eerste wedstrijd te wachten in de Dutch ProClass 1000. De 19-jarige motorcoureur uit Wezep had gelukkig zijn Suzuki 1000 op tijd klaar.
Van Beek kon nog niet een snelle tijd noteren en mocht als 25e plaats nemen bij de startopstelling. De start verliep goed voor de Wezeper, die zich al snel naar een 9e plek wist te rijden. Er was dus meer vermogen aanwezig en Ton voelde dat er nog meer plaatsen te winnen waren. Helaas werd hij geraakt door de 10e man en beiden kwamen buiten de baan. Van Beek zette het gas flink open en werd zo toch nog 14e.
Na afloop liet hij weten dat er meer power aanwezig was dan in 2024 en daar was hij blij mee, maar hij had zeker gehoopt om bij de beste 10 te eindigen.
Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.
