Zomermarkten Nunspeet
In Nunspeet zijn er zes dinsdagen in de zomervakantie de gezellige zomermarkten met een duidelijk Nunspeets karakter. Naast het aanbod van de Nunspeetse ondernemers zelf, tref je er een keur aan waren waaronder boekenkramen, veel kleding, speelgoed, allerlei lekkernijen, mode accessoires en aanbod van de verschillende winkeliers. Uiteraard zijn er vele gezellige terrasjes in het centrum, waar je tussendoor even kunt uitrusten. Op het Marktplein is allerlei vermaak mogelijk met o.a. de fonteinen en de reuzenspellen. Ook kunnen kinderen hier diverse leuke activiteiten vinden. De uitstraling van Nunspeet als kunstenaarsdorp krijgt vorm doordat op verschillende plekken kunstenaars aan het werk zullen zijn met allerlei verschillende vormen van kunst. Naast ‘Kunst in de tuin’, nu ook ‘Kunst bij de kerk’! Je kunt hier niet alleen kijken, ook kan er kunst gekocht worden en kunnen kinderen zelf een mooi draaischilderij maken tegen een kleine vergoeding. Een heerlijk en gezellig zomers dagje uit voor het hele gezin! De Zomermarkten duren van 10.00 tot 17.00 uur. Tip voor in uw agenda: De afsluiting is op donderdag 29 augustus met de Nacht van Nunspeet.
Drie markten hebben een speciaal thema: dinsdag 23 juli - Vakantiespelen, dinsdag 5 augustus - Olympische Spelen en dinsdag 20 augustus - Gezond en Fit. Rond deze thema's zullen er dan speciale activiteiten zijn.
Zomeravondbraderieën Ermelo
Zeven dinsdagavonden lang van 16 juli tot en met 27 augustus staat het centrum van Ermelo weer op zijn kop. en zal dit drukbezochte evenement Ermelo omtoveren tot één bruisende gezelligheid. De hele Stationsstraat zal vanaf de Immanuëlkerk tot aan de kruising met de Julianalaan gevuld zijn met kramen, waar je de meest uiteenlopende waren voor een klein prijsje kunt aanschaffen. Zo zul je er geen moeite voor hoeven doen om mooie horloges te vinden en is het mogelijk om een shirt aan te schaffen met een door jou zelf gekozen tekst naar keuze. De laatste trends op het gebied van cosmetica en parfum kun je gaan bekijken en een compleet nieuwe garderobe voor dames, heren en kinderen kopen behoort eveneens tot de mogelijkheden. De markten duren van 18.00 tot 21.00 uur. Vanaf 20.30 uur is er op het Molenaarsplein een groot podium met iedere dinsdag live muziek tot ongeveer 23.00 uur.
Antiek en Curiosa zomermarkt Putten
Tijdens de zomermaanden vinden de traditionele Antiek- en Curiosamarkten plaats op dinsdag 30 juli en op 6 en 13 augustus. Deze markt is door zijn omvang en kwaliteit van de aangeboden handelswaar een begrip, niet alleen in Putten en verre omgeving, maar in heel Nederland. Ook dit jaar zijn er maar liefst rond de 120 kramen per markt. Traditiegetrouw worden de kramen bezet door standhouders die het verzamelen van antiek – curiosa en verzamel spullen als hobby hebben. Op deze markt waant men zich weer even heerlijk ‘terug in de tijd’ door zich bijvoorbeeld te vergapen aan oude serviezen, nostalgisch speelgoed, klein meubilair, klokken, tuindecoraties, antiquarische boeken, langspeelplaten en andere sfeervolle artikelen en objecten van vroeger. De markten duren van 9.00 tot 16.30 uur.
Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.