Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Geschreven door Medi Holstege
5-12-2024 16:32


Zwem & Poloclub Nunspeet boekt mooie resultaten op Winter B-Kampioenschappen van Gelderland
Foto: Zwem & Poloclub Nunspeet boekt mooie resultaten op Winter B-Kampioenschappen van Gelderland
Foto: Eigen foto
NUNSPEET - Afgelopen weekend ging Zwem en Polo Club Nunspeet (Z&PC Nunspeet) naar Zutphen om in Zwembad de IJsselslag met acht geplaatste zwemmers aan de Winter B-Kampioenschappen van Gelderland, ook wel de Gelderse B genoemd, deel te nemen. Er deden 27 verschillende verenigingen mee met in totaal 287 zwemmers, die aan verschillende onderdelen deelnamen.

Acht Nunspeetse zwemmers, drie jongens/heren en vijf meisjes/dames, hadden zich in diverse officiële KNZB wedstrijden in de verschillende disciplines en leeftijden weten te kwalificeren om deel te nemen aan diverse afstanden. Bij de mannen waren dat Danny Rekers, Marius Beernink en Tobias Verhoef en bij de dames Joyce Vlijm, Nathalie Beernink, Lynn Tjeerdsma, Fleur Horst en Naomi van ’t Hul. 

Marius werd vierde bij de 100 meter wisselslag en twee keer vijfde bij de 50 en 100 meter vlinderslag. Voor Naomi werd het een zeer succesvolle dag. Zij werd maar liefst drie keer derde op de 50 en 100 meter vrije slag en de 100 meter vlinderslag. Bovendien behaalde zij goud op de 50 meter vrijeslag in een persoonlijk record van 32.08 en mag zich Gelders Kampioen 2024 noemen.

Nunspeet  Z&PC Nunspeet  Gelderse B 2024 

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.

Nunspeet  Sport 

 
  • LocoTV
  • LocoFM
  • Loco Gewijd
advertentie